SG3225VEN 200.000000M-CJHAB is available for purchase but is not normally stocked.
Renesas Electronics Corporation
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG3225VEN 200.000000M-CJHAB
DigiKey Part Number
114-SG3225VEN200.000000M-CJHAB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VEN 200.000000M-CJHAB
Description
XTAL OSC XO 200 MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Series
Current - Supply (Max)
25mA
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
15mA
Voltage - Supply
3.3V