B82422H1473K000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
47 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 230 mA 2.1Ohm Max 2-SMD, J-Lead