Image for 627-36W4622-3NA is not available
627-36W4622-3NA
DigiKey Part Number
151-627-36W4622-3NA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
627-36W4622-3NA
Description
CONN D-SUB PLUG 36POS SOLDER CUP
EDA/CAD Models
627-36W4622-3NA Models
Category
Termination
Solder Cup
Current Rating (Amps)
5A, 30A
Voltage Rating
125V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C