TC32L6A32K7680 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Similar
Datasheet
Similar
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
TC32L6A32K7680
DigiKey Part Number
TC32L6A32K7680-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TC32L6A32K7680
Description
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Detailed Description
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±20ppm
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C
Current - Supply (Max)
3mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)