CCSMA26.5-MM-086-8
DigiKey Part Number
744-1465-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA26.5-MM-086-8
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 8"
Manufacturer Standard Lead Time
9 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .086 8.000" (203.20mm)
Length
8.000" (203.20mm)
Cable Type
Hand Formable .086
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Frequency - Max
26.5 GHz
Color
Silver
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C