CBLK-300-3
DigiKey Part Number
744-1268-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CBLK-300-3
Description
DC BLOCK 3GHZ SMA INLINE
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 300 kHz ~ 3 GHz SMA In-Line Module
Manufacturer
Crystek Corporation
Frequency Range
300 kHz ~ 3 GHz