M7C-1000-595-WT
DigiKey Part Number
2267-M7C-1000-595-WT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M7C-1000-595-WT
Description
LABEL 1" VINYL WT 1=50'
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Butt Cut Vinyl White
Category
Applications
Component
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
White
Series
Length
50' (15.2m)
Packaging
Box
Width
1.000" (25.40mm)