PM4-D2031-10.00
DigiKey Part Number
492-1619-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PM4-D2031-10.00
Description
FLEX LIGHT PIPE INDICATOR 10"
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Pipe Single Clear Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
PM4-D2031-10.00 Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Configuration
Single
Manufacturer
Bivar Inc.
Type
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Series
Lens Style
Round with Flat Top
Packaging
Bag
Lens Size
4.2mm