SLLCP23-560P55
DigiKey Part Number
2170-SLLCP23-560P55-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SLLCP23-560P55
Description
EZ-SCREEN LS CASCADE, PAIR; RESO
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Light Curtain 23mm Finger/Hand
Category
Detection Capability
23mm
Protective Height
560mm
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-20°C ~ 55°C
Protection
Finger/Hand
Voltage - Supply
24VDC