135110-02-M0.50
DigiKey Part Number
ACX2460-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135110-02-M0.50
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
RG-174
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Frequency - Max
3 GHz