135101-03-M0.50
DigiKey Part Number
ACX2416-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
135101-03-M0.50
Description
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 DS 19.69" (500.00mm)
Length
19.69" (500.00mm)
Cable Type
RG-316 DS
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Frequency - Max
12.4 GHz