L77SDA15SVF
L77SDA15SVF
L77SDA15SVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15SVF
DigiKey Part Number
L77SDA15SVF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77SDA15SVF
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Detailed Description
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77SDA15SVF Models
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Voltage Rating
250V
Mounting Type
Wire Gauge
20 AWG
Shell Size, Connector Layout
2 (DA, A)
Contact Material
Brass
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C