L77DA15SF179
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SF179
DigiKey Part Number
L77DA15SF179-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77DA15SF179
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
Detailed Description
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
L77DA15SF179 Models
Category
Termination
Wire Wrap
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C