TX21-33015S-24.576-R | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | TX21-33015S-24.576-R |
Description | TCXO 24.576 MHZ CLPSNW SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 24.576 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | TX21-33015S-24.576-R Models |
Category | Voltage - Supply 3.3V |
Mfr | Frequency Stability ±1.5ppm |
Series | Operating Temperature -30°C ~ 85°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Current - Supply (Max) 2.5mA |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 4-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
Output Clipped Sine Wave | Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm) |