8KD9-0984-0125 ASSY
DigiKey Part Number
19-8KD9-0984-0125ASSY-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
8KD9-0984-0125 ASSY
Detailed Description
98 Position PCIe x8 Card Edge to Receptacle, Right Angle 0.410' (125.00mm, 4.921") Silver Shielded
Length
0.410' (125.00mm, 4.921")
Wire Gauge
30 AWG