1CX12-35-QS-008.0
DigiKey Part Number
19-1CX12-35-QS-008.0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1CX12-35-QS-008.0
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial HD-BNC to HD-BNC 12.00mm OD Coaxial Cable 315.0" (8.0m) 26.2'
Length
315.0" (8.0m) 26.2'
Cable Type
12.00mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance
75 Ohms
Operating Temperature
0°C ~ 40°C